לרגל השקת האתר החדש של הוועדה הציבור מוזמן להתעדכן באמצעותו באופן שוטף

הוועדה המיוחדת לתכנון ולבנייה – חריש מרכזת מאמצים רבים להידוק הקשר עם התושבים, הרשות המקומית והיזמים. הוועדה עומדת לרשות הציבור ברוב ימות השנה, ומקפידה לתת מענה בלוחות זמנים קצרים במיוחד לכל הבקשות התכנוניות המוגשות לאישורה.

במסגרת שיפור מתמיד של השירות לציבור השיקה הוועדה המיוחדת אתר אינטרנט חדשני. בעקבות העלאת האתר לאוויר קיימנו ריאיון מיוחד עם אסף פלד, מנהל התפעול בוועדה, שמסביר לנו על אודות האתר החדש ועל ערכיו המוספים.

אסף פלד: השקנו לאחרונה אתר אינטרנט חדש ונגיש מתוך מטרה ליידע את הציבור על פעילות הוועדה במגוון רחב של ממשקים, שבין תפקידי הוועדה לשותפי הפעילות התורמים להקמת העיר חריש ולטובת הציבור הרחב. באתר החדש הושקעה מחשבה רבה לבנייתו כפלטפורמה ידידותית עם ממשקי הפעלה עדכניים ועם טכנולוגיה מתקדמת.

בין יתרונותיו של האתר החדש ניתן למצוא כלים מהירים לעדכון הציבור באופן מיידי וכלים ליצירת קשר מיידי וכמעט אישי עם צוות הוועדה. הגלישה הנוחה באתר תאפשר לציבור להתעדכן בהחלטות הוועדה באמצעות פרוטוקולים המשקפים את דיוניה, תוכניות בניין עיר, היתרים ופרסומים להפקדות ולמתן תוקף.

לרשות המתכננים והתושבים הוועדה מעמידה באתר הנחיות לביצוע עבודות פטורות מהיתר, טופס מסודר ליצירת קשר נגיש וידידותי למשתמש ודף שאלות ותשובות שיסייעו לקליטתם המהירה והנוחה בעיר.

במסגרת השדרוגים השוטפים של האתר הוועדה המיוחדת מבצעת בימים אלה ביחד עם חברת טלדור עבודות שדרוג של מערכת ה-GIS של הוועדה, שהיא מערכת מידע גאוגרפית. באמצעותה יתאפשר לכל אחד מאתנו להכיר מקרוב את מרחב חריש ולקבל מידע נקודתי על מתחמים ייעודיים. מערכת זו מהווה נדבך ראשוני וחשוב להפיכתה של חריש לעיר חכמה וטכנולוגית, והיא מסייעת לתושבים לנהל אורח חיים דיגיטלי זמין ונגיש ללא מאמץ והתרוצצות ממקום למקום.

לסיכום, מדגיש מנהל התפעול של הוועדה המיוחדת: אנו קשובים למתכננים ולתושבים. נשמח לקבל הצעות ורעיונות לשירותים נוספים שיש ביכולתנו להעניק לכם.

צוות הוועדה עומד לרשותכם באתר הוועדה ובשעות קבלת הקהל.