לרגל השקת האתר החדש של הוועדה, מנהל התפעול אסף פלד מזמין את הציבור להתעדכן באמצעות האתר באופן שוטף

הוועדה המיוחדת לתכנון ולבנייה – חריש מרכזת מאמצים רבים להידוק הקשר עם התושבים, הרשות המקומית והיזמים. הוועדה עומדת לרשות הציבור ברוב ימות השנה ומקפידה לתת מענה בלוחות זמנים קצרים במיוחד לכל הבקשות התכנוניות המוגשות לאישורה.

במסגרת שיפור מתמיד של השירות לציבור השיקה הוועדה המיוחדת אתר אינטרנט חדשני. בעקבות העלאת האתר לאוויר קיימנו ריאיון מיוחד עם אסף פלד, מנהל התפעול בוועדה, שמסביר לנו על אודות האתר החדש וערכיו המוספים.

 

אסף פלד: השקנו לאחרונה אתר אינטרנט חדש ונגיש, מתוך מטרה ליידע את הציבור על פעילות הוועדה במגוון רחב של ממשקים בין תפקידי הוועדה לשותפי הפעילות התורמים להקמת העיר חריש ולטובת הציבור הרחב. באתר החדש הושקעה מחשבה רבה לבנייתו כפלטפורמה ידידותית עם ממשקי הפעלה עדכניים וטכנולוגיה מתקדמת.

בין יתרונותיו של האתר החדש ניתן למצוא כלים מהירים לעדכון הציבור, באופן מיידי, וכלים ליצירת קשר מיידי וכמעט אישי עם צוות הוועדה. במהלך גלישה נוחה באתר, יתאפשר לציבור להתעדכן בהחלטות הוועדה, באמצעות פרוטוקולים המשקפים את דיוניה, תוכניות בניין עיר, היתרים, פרסומים להפקדות ולמתן תוקף.

לרשות המתכננים והתושבים מעמידה הוועדה באתר הנחיות לביצוע עבודות פטורות מהיתר, טופס מסודר ליצירת קשר נגיש וידידותי למשתמש ודף שאלות ותשובות שיסייעו לקליטתם המהירה והנוחה בעיר.

במסגרת השדרוגים השוטפים של האתר, הוועדה המיוחדת יחד עם חברת טלדור מבצעת בימים אלה, עבודות שדרוג של מערכת ה- GIS של הוועדה, שהינה, מערכת מידע גאוגרפית, באמצעותה יתאפשר לכל אחד מאתנו להכיר מקרוב את מרחב חריש ולקבל מידע נקודתי על מתחמים ייעודיים. מערכת זו, מהווה נדבך ראשוני וחשוב להפיכתה של חריש לעיר חכמה וטכנולוגית המסייעת לתושבים לנהל אורח חיים דיגיטלי זמין ונגיש, ללא מאמץ והתרוצצות ממקום למקום.

לסיכום מדגיש מנהל התפעול של הוועדה המיוחדת: אנו קשובים למתכננים ולתושבים, נשמח לקבל הצעות ורעיונות לשירותים נוספים שיש ביכולתנו להעניק לכם.

צוות הוועדה עומד לרשותכם באתר הוועדה ובשעות קבלת הקהל.

מוזמנים להפנות בקשות והצעות לוועדה באמצעות המייל האישי שלי: ASAF@HARISHPL.CO.IL .